Infolinia: 727 011 011

Kosmetyki lecznicze

Apteka Codzienna oferuje najwyzszej jakości kosmetyki lecznicze wspomagające procesy leczenia oraz mechanizmy obronne organizmu, a takze niwelujące poczucie dyskomfortu związane z róznego rodzaju schorzeniami. Apteka Codzienna to miejsce, gdzie znajdą Państwo skuteczną pomoc w swoich dolegliwościach.

Oferujemy kosmetyki lecznicze renomowanych i sprawdzonych producentów. Znajdą Państwo u nas m.in. kosmetyki Vichy. Wyselekcjonowane produkty w naszym asortymencie wyrózniają staranność w doborze składników oraz dbałość o zgodność receptur. Proponowane przez nas preparaty zawierają ekstrakty i wyciągi roślinne, których działanie kojąco wpływa na problemy z kondycją włosów czy zmianami skórnymi. Oferujemy kosmetyki lecznicze dostosowane do różnego rodzaju skóry, dzięki czemu terapia lecznicza przynosi zamierzone efekty. Systematyczna kuracja preparatami do włosów czy paznokci moze przywrócić im zdrowie i naturalny blask.

Kosmetyki do codziennej pielęgnacji w naszych placówkach

Proponujemy kosmetyki lecznicze ochronne dla wrazliwej skóry, które nie wywołują reakcji alergicznych. Codzienna pielęgnacja preparatami pielęgnacyjnymi i regenerującymi pozwoli ujędrnić i odmłodzić skórę oraz wzmocnić włosy i paznokcie. Sprzedajemy takze produkty, które mają działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Wszystkie kosmetyki lecznicze dostępne w sprzedazy to gwarancja najwyzszej jakości, skuteczności oraz bezpieczeństwa podczas stosowania.

Zapraszamy do jednej z naszej placówek w Starachowicach, Radomiu czy Kielcach, gdzie oprócz kosmetyków leczniczych mogą Państwo kupić leki oraz suplementy diety. Zaopatrujemy tez klientów z miejscowości takich jak Włoszczowa, Ostrowiec świętokrzyski, Skarzysko-Kamienna, Jędrzejów, Staszów, Pińczów, Busko-Zdrój i innych w województwie świętokrzyskim. Dobro naszych Pacjentów jest dla nas najwazniejsze, dlatego nieustannie rozwijamy ofertę, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. W razie pytań zachęcamy takze do kontaktu telefonicznego z naszą infolinią lub bezpośrednio z daną placówką znajdującą się najblizej Państwa miejsca zamieszkania. Pracownicy Apteki Codziennej odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i udzielą informacji o dostępności produktów.