Infolinia: 727 011 011

Kosmetyki lecznicze

Apteka Codzienna oferuje najwyższej jakości kosmetyki lecznicze wspomagające procesy leczenia oraz mechanizmy obronne organizmu, a także niwelujące poczucie dyskomfortu związane z różnego rodzaju schorzeniami. Apteka Codzienna to miejsce, gdzie z pewnością znajdą Państwo skuteczną pomoc w swoich dolegliwościach.

Oferujemy kosmetyki lecznicze renomowanych i sprawdzonych producentów. Wyselekcjonowane produkty w naszym asortymencie wyróżnia staranność w doborze składników oraz dbałość o zgodność receptur. Oferowane przez nas kosmetyki lecznicze zawierają ekstrakty i wyciągi roślinne, których działanie kojąco wpływa na problemy z kondycją włosów, czy zmianami skórnymi. Posiadamy produkty dostosowane do różnego rodzaju skóry, dzięki czemu terapia lecznicza przynosi skuteczne i zamierzone efekty. Systematyczna kuracja preparatami do włosów, czy paznokci może przywrócić im zdrowie i naturalny blask.

Posiadamy kosmetyki lecznicze ochronne dla wrażliwej skóry i nie wywołujące reakcji alergicznych. Codzienna pielęgnacja preparatami pielęgnacyjnymi i regenerującymi pozwoli ujędrnić i odmłodzić skórę oraz wzmocnić włosy i paznokcie. Posiadamy także produkty, które mają działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Wszystkie kosmetyki lecznicze dostępne w sprzedaży to gwarancja najwyższej jakości, skuteczności oraz bezpieczeństwa podczas stosowania.

Zapraszamy do jednej z naszej placówek w Starachowicach, Radomiu, czy Kielcach, gdzie oprócz kosmetyków leczniczych mogą Państwo kupić leki oraz suplementy diety. Dobro naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. W razie pytań, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą infolinią lub bezpośrednio z daną placówką znajdującą się najbliżej Państwa miejsca zamieszkania. Pracownicy Apteki Codziennej odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i udzielą informacji o dostępności produktów.