Apap Extra 500 mg + 65 mg

tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

Kofeina (caffeine)

+

paracetamol

Opakowanie:

10 tabletek
dostępny, cena 7,98 zł

Koszyk:

7,98 zł

Więcej informacji o Apap Extra 500 mg + 65 mg

Apap Extra to lek w postaci tabletek powlekanych zawierających paracetamol w zwiększonej dawce. Preparat przeznaczony jest do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Artykuły związane z Apap Extra 500 mg + 65 mg

Apap 500 mg

tabletki powlekane, 24 tabletki

11,19 zł

62,49 zł

Piascledine 300

kapsułki, 30 kapsułek

56,19 zł

Ketonal Active 50 mg

kapsułki, 20 kapsułek

17,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

18,79 zł

Paracetamol Biofarm 1000 mg

tabletki powlekane, 10 tabletek

Migea

tabletki, 4 tabletki

21,79 zł

Diclomax

tabletki powlekane, 20 tabletek

7,79 zł

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

37,19 zł

Główne strony

BlogKategorieArtykuły

Legalna apteka

Farmazona Sp. z o.o.
ul. Staroopatowska 22A/2 26-600 Radom

Krajowy Rejestr ZezwoleńZezwolenie na prowadzenie apteki

Wojewódzki Inspektorat FarmaceutycznyWojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie, ul. Warszawska 12A 35-205, Rzeszów, tel: 17-862-05-45, email: biuro@rzeszow.wif.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej GIF

Obserwuj nas

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.