Opis produktu
Theraflu Total Grip to lek w postaci kapsułek. Ten lek jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy i grypy. Substancjami czynnymi preparatu Theraflu Total Grip są: paracetamol, który jest substancją przeciwbólową i przeciwgorączkową, chlorowodorek fenylefryny, który zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, oraz gwajafenezyna, która działa wykrztuśnie i rozrzedza wydzielinę oraz zmniejsza nasilenie mokrego kaszlu.
Wskazania
Lek Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg stosuje się w celu:
leczenia objawów przeziębienia, dreszczy i grypy.
Skład
1 kapsułka zawiera:
substancje czynne: paracetamolu 500 mg, chlorowodorku fenylefryny 6,1 mg (co odpowiada 5 mg fenylefryny zasady) oraz gwajafenezyna 100 mg,
pozostałe składniki to: kroskarmeloza sodowa, skrobia kukurydziana, laurylosiarczan sodu, talk i stearynian magnezu,
otoczka kapsułki zawiera: żelatynę, wodę oczyszczoną, indygotynę (E132), dwutlenek tytanu (E171), żółcień chinolinowa (E104), laurylosiarczan sodu, erytrozyna (E127).
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, antyhistaminowe, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa.